Dzisiaj jest 21 października, imieniny obchodzą: Urszula, Celina, Hilary
 
       
       
   
 
   
   
   
   
Stowarzyszenie i sponsorzy
   
   
 
Szukaj
 
4pgnig_logo.jpg

7przekaz_procent_STO.jpg

Sponsorzy i darczyńcy
 
 

Bal charytatywny

ofiarodawcy:

  1. Polski Związek Piłki Nożnej- piłka z autografem Zbigniewa Bońka
  2. Krzysztof Gojdź- zabiegi medycyny estetycznej
  3. Mistrz  Świata Tomasz Majewski-koszulka z autografem
  4. Ewa Wachowicz-książka z autografem
  5. Teatr im. Osterwy w Gorzowie - bilety na przedstwienie teatralne
  6. Łona i Weber- płyta z autografem
  7. Bartek Zmarzlik żuzlowy mistrz świata-  czapka z autografem 
  8. AVOCADO FITNES CLUB- karnety do saun,  i na zajęcia indywidualne z trenerem
  9. Przychodnia weterynaryjna REX Państwo Bełezina- weekend nad morzezm w Świnoujściu dla 4 osób
  10. Pasieka "Dziki Miód" Anna i Krzysztof Piwowar- miody i miody pitne
  11. Rehabilitacja KINEZIS- 10 zabiegów
  12. Dom Weselny MIMOZA- zaproszenie na bal Andrzejkowy
  13. Voucher do salou fryzjerskiego JOLA od  Pani Jolanty Nowak na dwa zabiegi
  14. Voucher na pomiar składu ciała od Pani Beaty Kopanieckiej
  15. Studio Masażu Kia Ora w Słubicach- masaz kamieniami szlachetnymi
  16. Kosmetyki ufundowane przez Body Art by Sobiewska
  17.  BALSA M. Cygan, G. Cichoń Grzymiradz- wpłata pieniężna
  18. Anna Derenowska-Bober - wpłata pieniężna
  19. Wieczorek- Taraday Anna i Maciej Warszawa-wpłata pieniężna
  20. Szatkowska Danuta-wpłata pieniężna
  21. Grzyś Jan Drawno- wpłata pienieżna
  22. Karczmarscy Anna I Michał- wpłata pieniężna
  23. Wachnicki- Grymuza Daniel i Agata Troszyn-wpłata pieniężna
  24. Stąsiek Agnieszka- Wpłata pieniężna
  25. Napiercz-Trzosek Izabela- wpłata pieniężna
  26. Linert Izabela i Mariusz- wpłata pieniężna
  27. Piotr Maścianita- wpłata pienieżna
  28. Obraz ufundowany przez ks. Kazimierza Chudzińskiego
  29. Obraz ufundowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dębnie
  30. Obraz ufundowany przez Beatę Kisielewską- Kleszczyńską
  31. Obrus wykonany szydełkiem  przez Annę Rosadzińską
  32. Napewka z czarnego bzu ofiarowana przez Danutę Jędras
  33. Wymiana oleju i opon ofiarowana przez Mateusza Mazura
  34. Koło łowieckie Jeleń- dzik
  35. Cambria Marta Strużyńska
  36. Ada Stefanowicz-Klimczuk
  37. Anna Gil
  38. Sylwia Krzciuk
  39. Eliza Szymańska

licytujący:

  1. T. Witkowski
  2. A. Paluch
  3. M. Kukuruza
  4. R.Ura
  5. K. Jacura
  6. E. Skraba
  7. A. Jokś
  8. A. Gil
  9. M. Kulikowska
  10. A. Mazepa
  11. M. Mazgaj
  12. K. Kowalik
  13. D. Gaczyński
  14. J i S Krzciuk
  15. K. Bielawski
  16. D. Wilczyński
  17. P. Sufisz
  18. P. Mikołajczuk
  19. M. Furman
  20. A. Bajer
  21. H. Kleszczyńsk
  22. M. Milowicz
  23. W. Grabowski

 

Trzecie dziesięciolecie:

  1. Fundacja im. Ignacego Łukasiewicza w Warszawie.
  2. PGNiG Oddział Zielona Góra
  3. Urząd Miejski w Dębnie
  4. Nadleśnictwo Dębno
  5. Nadleśnictwo Myślibórz
  6. Nadleśnictwo Mieszkowice
  7. ICT Poland- Kostrzyn
  8. Gaczyńscy Beata i Mariusz
  9. Konofalska Wiesława
  10. Woltman Beata
  11. Zając Ryszard
  12. Robak Jan
  13. Świderski Jakub
  14. Rozumek Agnieszka i Krzysztof
  15. Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu

Drugie dziesięciolecie:

  1. Barylak Izabela
  2. Bieniarz  Edward
  3. Chłopek Piotr
  4. Chmurowicz Anna
  5. Dutkiewicz Dariusz
  6. Dzikowska Edyta
  7. Faron Urszula
  8. Gawlik Jarosław
  9. Goc Elżbieta
  10. Górniak Wiesław
  11. Grabowska Krystyna
  12. Jackowski Eugieniusz
  13. Jaszczyszyn Joanna
  14. Jeliński Piotr
  15. Komorowski Mirosław
  16. Konofalska Wiesława
  17. Kononowicz Andrzej
  18. Kowalczyk Tadeusz
  19. Krajniak Alicja
  20. Krzywański Witold
  21. Kubiak Jan
  22. Kuśmierkowski J. „KAMA”
  23. Majewska Urszula
  24. Marszałek Urszula
  25. „MAX EKO” Sp. z o.o. Poznań
  26. Mechanika-Service Sp.J. Chmielowiec,Goc
  27. Naduk Mirosław
  28. Paprocki Waldemar
  29. PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
  30. Plewko Dariusz
  31. Połom Danuta
  32. Popielnicki Ryszard
  33. Pulikowski Bogusław
  34. Sawulak Andrzej
  35. Sayeed Kamran i Grażyna
  36. Smaga Tadeusz
  37. Starostwo Powiatowe w  Myślibórzu
  38. Sypniewicz Jan
  39. Szkoła Nauki Jazdy Gorzów
  40. Surlas Grzegorz
  41. Talaga Jan
  42. Urząd Miejski w Dębnie
  43. Wawruszczak Leonard
  44. Wiarus Grażyna
  45. Wyszyński Marian
  46. Zając Monika
  47. Zając Ryszard
  48. Z-d Mechaniki Maszyn Hydr. Sił „HYDROWAL” Dębno
  49. Żak Izabela

 

 Pierwsze dziesięciolecie:

  1. Zakłady Mechaniczno-Remontowe "Hydrotech", Dębno
  2. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe "Cembud", Dębno
  3. Zakład Produkcji Drzewnej "Kami",Dębno
  4. Handel Detaliczny i Hurtowy "Rolmat", Dębno
  5. Wójcik Zdzisław, Dębno
  6. Agencja Celna "Eljot", Liczycki Juliusz, Rzepin
  7. Arkadiusz Janowicz, Pszczelnik
  8. "Hydro- Agro-Technika "Janpol", Dębno
  9. PPH "Tandem", Barlinek
  10. Kotas Janusz, Dębno
  11. PHU "Hydro-Moto- Servis". Dębno
  12. PEC, Dębno
  13. Pracownia Reklamy "Novum", Dębno
  14. "Korimex", Dębno
  15. "Buwita", Rzepin
  16. PHUP "Milwag", Gorzów
  17. "Ksylem Witt", Dębno
  18. PBH "Baz Art", Gorzów
  19. PSS "Społem", Myślibórz
  20. "Prefabud", Dębno
  21. Izydorska Elżbieta, Dębno
  22. "Drewex", Mieszkowice
  23. Zakład Przerobu Drewna, S.J. Płotniccy, Suchlica
  24. Zakład Ogólnobudowlany, Stefanowicz, Dębno
  25. Ryszard Kuszyk, Dębno
  26. Nester Józef, Ośno
  27. Jach Kazimierz, Kostrzyn
  28. Spółdzielnia "Uniwersal", Dębno
  29. "Stem" Stefański Mirosław , Barlinek
  30. "Watral Sweet Center", Gorzów
  31. "Karsted", Dębno
  32. "Marsch", Dębno
  33. "Serwomechanika-Linosprzęt", Ewa Skraba, Dębno
  34. Baum Ryszard
  35. "Hydrosprzęt', Dębno
  36. "Mobil", Dariusz Dutkiewicz, Dębno
  37. "Nartowscy", Dębno
  38. "Domus", PHU Gorzów
  39. "Animex- Trans", Rzepin
  40. PHU "Tag", Boleszkowice
  41. "Dom", Małgorzata Sydorowska, Dębno
  42. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku
  43. Dudka Jerzy
  44. Zakład Budownictwa Ogólnego, Roman Lewandowski, Dębno
  45. Wojciech Kot, Dębno
  46. Hurtownia Artykułów Hydraulicznych, Przemysław i Zenon Zając, Dębno
  47. Sklep Przemysłowy "Rolmet", Dębno
  48. Hrynkiewicz Maria
  49. ZUPH, Kostrzyn
  50. Szczeponik Jan
  51. PPUH, Cychry
  52. Apteka, Frankiewicz Alicja, Dębno
  53. Krawiec Alina
  54. "Darpol", Warszawa
  55. Spedycja Miedzynarodowa "Celero", Rzepin
  56. Krzywicki Antoni, Dębno
  57. Strużyński Czesław, Dębno
  58. "Inko", Gorzów
  59. Stec Wiesław
  60. Roboty Ogólnobudowlane, Mirosław Kowalczyk
  61. Sadowski Marek, Dębno
  62. UMi G Dębno
  63. PGNiG Oddział Zielonogórski
  64. "Magis-Plastika" Marek Krzciuk, Dębno
  65. "Pallen", Kostrzyn
  66. Jędrejko Janusz , Kostrzyn
  67. Zbigniew Sommer, Kostrzyn
  68. Pietrzak Elżbieta i Tadeusz, Myślibórz
  69. Poźniakowie Wanda i Władysław,
  70. PZU Dębno
  71. Jastrzębski Jan, Dębno
  72. Pulikowski Bogusław, Dębno

 


   
     
 
Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego im. Ignacego Łukasiewicza w Dębnie
ul. J. Baczewskiego 20
e-mail: sto@stodebno.net