Dzisiaj jest 20 października, imieniny obchodzą: Irena, Kleopatra, Jan
 
       
       
   
 
   
   
   
   
Szkoła
   
   
 
Szukaj
 
4pgnig_logo.jpg

7przekaz_procent_STO.jpg

Osiągnięcia
 
 

Osiągnięcia sportowe

  • Mistrzostwa Dębna w triathlonie (z okazji Dni Dębna) - I miejsce drużyny w składzie: A.Plona, A.Śpiewak, i M.Strzeszyński,
  • Spotkania towarzyskie w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców z I Liceum Społecznym z Gorzowa oraz z Zespołem Szkół w Dębnie,
  • Biegi Uliczne im.H.Witkowskiego rozgrywane w Dębnie.
  • Sztafety biegowe organizowane w Gorzowie przez I Liceum Społecznie z okazji Rocznicy Niepodległości
  • Gorzowska Spartakiada Młodzieżowa LE rozgrywana w Słubicach: 
    • I miejsce w biegu na 100m przez płotki (A.Dudka),
    • I miejsce sztafety 4x100m chłopców w juniorach młodszych (Skurat, Lemańczyk, Kuszyk, Szczeponik)
    • II miejsce w biegu na 100m (M.Lemańczyk)
    • II miejsce w biegu na 200m (A.Dudka)
    • III miejsce w rzucie dyskiem (A.Plona)
    • V miejsce w biegu na 400m (S.Skurat)
    • V miejsce w biegu na 200m (J.Kuszyk)
    • V miejsce w skoku w dal (M.Lemańczyk)
    • VII miejsce w skoku w dal (J.Szczeponik)
    • VIII miejsce w biegu na 800m juniorów starszych (A.Śpiewak)

Osiągnięcia naukowe

Udział uczniów w Olimpiadach przedmiotowych i konkursach międzyszkolnych:

  • Monika Talarczyk - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej w roku 1991/92
  • Agata Rządzka, Ewa Rządzka - uczestnictwo w II etapie Olimpiady Języka Niemieckiego w Zielonej Górze, w roku 1995/96
  • Grzegorz Sommer, Grzegorz Stojanowski i Ewa Banda - uczestnictwo w II etapie XI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w roku 1997/98
  • Coroczne uczestnictwo naszych uczniów w zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
  • Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Gorzowie: rok 1995 - 4 miejsce, rok 1996 - 3 miejsce i nagroda Burmistrza Miasta i Gminy w Dębnie
  • Tomasz Zawadzki, Radosław Kudrelik i Marcin Jędryczko - IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w roku szkolnym 1994/95

Udział młodzieży w konkursach międzyszkolnych.
Rok szkolny 2005/2006

Lp. Nazwa konkursu Liczba uczestników Osiągnięcia
1. Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Biologii 9 3 eliminacje powiatowe
2. Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Chemii 3 2 eliminacje powiatowe
1 tytuł finalisty
3. Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Fizyki 4 3 eliminacje powiatowe
4. Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Języka polskiego 3 2 eliminacje powiatowe
5. Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki 6 3 eliminacje powiatowe
6. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko - Planeta" 5 3 wyróżnienia
7. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" 18 2 wyróżnienia
8. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2006" 8 1 nagroda pocieszenia
9. Zachodniopomorskie Morze przygody 1 -
10. Międzygimnazjalny Konkurs "Barlinek i okolice" 3 IV miejsce
11. VII Powiatowy Konkurs Przyrodniczo - Krajoznawczy Gimnazjum Dębno 3 IV miejsce
12. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym 3 osobowa drużyna II miejsce
13. Konkurs "Czysty las"    
14. Szkolny Konkurs Ekologiczny 12 I miejsce III G
15. Trójbój Obronny z okazji zakończenia roku szkolnego 3 III miejsce

   
     
 
Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego im. Ignacego Łukasiewicza w Dębnie
ul. J. Baczewskiego 20
e-mail: sto@stodebno.net